MPŁ 30x20x5 N42 magnes neodymowy płytkowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
| Kod produktu: | MPŁ30x20x3 |
| Materiał: | NdFeB |
| Kształt: | płytka |
| Długość x szerokość: | 30x20 mm |
| Grubość: | 3 mm |
| Kierunek namagnesowania: | wzdłuż wysokości |
| Powłoka: | Nikiel - miedź - nikiel |
| Siła statyczna: | 90 N |
| Max. temp. pracy: | 80°C |
| Remanencja (Br): | 1280-1320 mT, 12,8-13,2 KG |
| Koercja (HcB): | ≥ 915 kA/m, ≥ 11,5kOe |
| Koercja (HcJ): | ≥ 955 kA/m, ≥ 12,0kOe |
| Gęstość energii mag.(B-H)Maks.: | 40-43 MGOe, 318-342KJ/m3 |
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
1,20 zł
0,98 zł
19,00 zł
15,45 zł
0,75 zł
0,61 zł
29,00 zł
23,58 zł
2,60 zł
2,11 zł
19,90 zł
16,18 zł
1,30 zł
1,06 zł
15,90 zł
12,93 zł
0,28 zł
0,23 zł
1,60 zł
1,30 zł
16,00 zł
13,01 zł
1,90 zł
1,54 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!