MPŁ 40x20x6 N45 magnes neodymowy płytkowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
| Kod produktu: | MPŁ40x20x6 |
| Materiał: | NdFeB |
| Kształt: | płytka |
| Długość x szerokość: | 40x20 mm |
| Grubość: | 6 mm |
| Kierunek namagnesowania: | wzdłuż wysokości |
| Powłoka: | Nikiel - miedź - nikiel |
| Siła statyczna: | 140 N |
| Max. temp. pracy: | 80°C |
| Remanencja (Br): | 1280-1320 mT, 12,8-13,2 KG |
| Koercja (HcB): | ≥ 915 kA/m, ≥ 11,5kOe |
| Koercja (HcJ): | ≥ 955 kA/m, ≥ 12,0kOe |
| Gęstość energii mag.(B-H)Maks.: | 40-43 MGOe, 318-342KJ/m3 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
1,60 zł
1,30 zł
19,00 zł
15,45 zł
0,75 zł
0,61 zł
29,00 zł
23,58 zł
2,60 zł
2,11 zł
19,90 zł
16,18 zł
27,00 zł
21,95 zł
1,30 zł
1,06 zł
15,90 zł
12,93 zł
1,60 zł
1,30 zł
16,00 zł
13,01 zł
24,90 zł
Cena regularna:
35,00 zł
20,24 zł
Cena regularna:
28,46 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!