MPŁ 50x20x5 N42 magnes neodymowy płytkowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
| Kod produktu: | MPŁ50x20x5 |
| Materiał: | NdFeB |
| Kształt: | płytka |
| Długość x szerokość: | 50x20 mm |
| Grubość: | 5 mm |
| Kierunek namagnesowania: | wzdłuż wysokości |
| Powłoka: | Nikiel - miedź - nikiel |
| Siła statyczna: | 120 N |
| Max. temp. pracy: | 80°C |
| Remanencja (Br): | 1280-1320 mT, 12,8-13,2 KG |
| Koercja (HcB): | ≥ 915 kA/m, ≥ 11,5kOe |
| Koercja (HcJ): | ≥ 955 kA/m, ≥ 12,0kOe |
| Gęstość energii mag.(B-H)Maks.: | 40-43 MGOe, 318-342KJ/m3 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
1,20 zł
0,98 zł
19,00 zł
15,45 zł
0,75 zł
0,61 zł
29,00 zł
23,58 zł
2,60 zł
2,11 zł
19,90 zł
16,18 zł
1,30 zł
1,06 zł
15,90 zł
12,93 zł
0,28 zł
0,23 zł
1,60 zł
1,30 zł
16,00 zł
13,01 zł
1,90 zł
1,54 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!