MW 2x2 N52 - magnes neodymowy 100szt
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
| Kod produktu: | MW2x2 |
| Materiał: | NdFeB |
| Kształt: | walec |
| Średnica: | 2 mm |
| Grubość: | 2 mm |
| Kierunek namagnesowania: | Osiowy |
| Powłoka: | Nikiel - miedź - nikiel |
| Siła statyczna: | 1,18N |
| Max. temp. pracy: | 80°C |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
1,60 zł
1,30 zł
19,00 zł
15,45 zł
0,75 zł
0,61 zł
29,00 zł
23,58 zł
2,60 zł
2,11 zł
19,90 zł
16,18 zł
27,00 zł
21,95 zł
1,30 zł
1,06 zł
15,90 zł
12,93 zł
1,60 zł
1,30 zł
16,00 zł
13,01 zł
24,90 zł
Cena regularna:
35,00 zł
20,24 zł
Cena regularna:
28,46 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!