MW 5x10 N38 - magnes neodymowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
| Kod produktu: | MW5x10 |
| Materiał: | NdFeB |
| Kształt: | walec |
| Średnica: | 5 mm |
| Grubość: | 10 mm |
| Kierunek namagnesowania: | Osiowy |
| Powłoka: | Nikiel - miedź - nikiel |
| Siła statyczna: | 90 N |
| Max. temp. pracy: | 80°C |
| Remanencja (Br): | 1220-1250 mT, 12,2-12,5 KG |
| Koercja (HcB): | ≥ 899 kA/m, ≥ 11,3kOe |
| Koercja (HcJ): | ≥ 955 kA/m, ≥ 12,0kOe |
| Gęstość energii mag.(B-H)Maks.: | 36-39 MGOe, 287-310KJ/m3 |
Te małe i niepozorne magnesy mogą okazać się świetne do przyczepiania kartek do metalowych powierzchni: tablic, drzwi, lodówek. Trzymają mocno nawet 5 kartek (80g) i łatwo je wziąć w palce dzięki grubości 10mm.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
1,20 zł
0,98 zł
19,00 zł
15,45 zł
0,75 zł
0,61 zł
29,00 zł
23,58 zł
2,60 zł
2,11 zł
19,90 zł
16,18 zł
1,30 zł
1,06 zł
15,90 zł
12,93 zł
0,28 zł
0,23 zł
1,60 zł
1,30 zł
16,00 zł
13,01 zł
1,90 zł
1,54 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!