MW 5x4 N38 - magnes neodymowy 20szt
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
| Kod produktu: | MW5x4 |
| Materiał: | NdFeB |
| Kształt: | walec |
| Średnica: | 5 mm |
| Grubość: | 4 mm |
| Kierunek namagnesowania: | Osiowy |
| Powłoka: | Nikiel - miedź - nikiel |
| Siła statyczna: | 73N |
| Max. temp. pracy: | 80°C |
| Remanencja (Br): | 1220-1250 mT, 12,2-12,5 KG |
| Koercja (HcB): | ≥ 899 kA/m, ≥ 11,3kOe |
| Koercja (HcJ): | ≥ 955 kA/m, ≥ 12,0kOe |
| Gęstość energii mag.(B-H)Maks.: | 36-39 MGOe, 287-310KJ/m3 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Bestsellery
1,60 zł
1,30 zł
19,00 zł
15,45 zł
0,75 zł
0,61 zł
29,00 zł
23,58 zł
2,60 zł
2,11 zł
19,90 zł
16,18 zł
27,00 zł
21,95 zł
1,30 zł
1,06 zł
15,90 zł
12,93 zł
1,60 zł
1,30 zł
16,00 zł
13,01 zł
24,90 zł
Cena regularna:
35,00 zł
20,24 zł
Cena regularna:
28,46 zł
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!